Bezpieczna rzeczna wyprawa – Rzekami.pl

Masz już dosyć bezbarwnych weekendów spędzanych przed telewizorem? Chcesz zabrać rodzinę i dzieci na ciekawą wyprawę, która zezwoli Wam obcować z naturą i aktywnie spędzić wolny czas? Jeśli nie masz z perspektyw lub żadnego pomysłu na to, gdzie zabrać rodzinę – przetestuj propozycję Rzekami.pl. Jako pierwsza firma na Mazowszu proponujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą lub Narwią. Mamy bardzo dobry sprzęt, który pozwoli Wam popłynąć wyselekcjonowaną rzeką, zapoznać bliżej naturę, spędzić miło czas, odprężyć się oraz przede wszystkim doskonale spędzić dzień, dbając nie jedynie o pozytywy rodzinne, ale także ruch. Aktywne spędzanie czasu w odjazdowym miejscu – to propozycja, jaką przygotowaliśmy.
Jeżeli jednakże spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was nazbyt kolosalne wyzwanie, jako nieliczni oferujemy pontony – znakomity wybór dla rodziny. Nie istotne, czy przybędziecie we dwoje, czy też w siedem osób – suma spływu jest taka sama. Cała rodzina bez kłopotu zmieści się do bezpiecznego pontonu oraz będzie zdołała przepłynąć rzeką Wkrą. Na jakimkolwiek etapie dbamy o sprzęt, sprawdzamy szlak oraz co najważniejsze – gwarantujemy pomocnicze atrakcje, które pozwolą Wam spędzić przyjemnie wolny czas.
Propozycja Rzekami.pl wycelowana jest nie tylko do rodzin – wiele agencji eventowych planuje u nas wyjazdy firmowe, integracyjne spływy kajakowe czy też atrakcje dla uczniów. Dbamy o transport (jeżeli nie macie auta, entuzjastycznie odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) oraz pokazujemy, że dla nas najistotniejszy jest Kontrahent i jego korzystna zabawa w czasie spływu.
Więc jeśli wyszukujesz atrakcyjnego pomysłu na spędzenie weekendu, pragniesz spowodować swoje umiejętności w trakcie spływu kajakiem lub ewentualnie po prostu w idyllicznej atmosferze popływać z familią pontonem – zapraszamy do nas. Dla korporacji i agencji eventowych przygotowaliśmy wartościową ofertę współpracy – też serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem lub pontonem, zbliż się do natury i sprawdź, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą lub ewentualnie Narwią – to wszystko z ofertą Rzekami.pl

Więcej na stronie internetowej – kajaki Wkra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *