Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o pociechach

Zależy Tobie na tym, żeby Twoje dzieci zdołały się pobawić, a równocześnie, by w trakcie zabawy bez ustanku się rozwijały? Duże znaczenie ma dla Ciebie ich bezpieczeństwo? Wyszukujesz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do wychowywania oraz edukacji potomstwa? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię usatysfakcjonuje. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, inaczej edukacji poprzez zabawę. Przychodząc do nas ze swoim dzieckiem możesz posiadać pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu odnajdziesz tutaj rozrywkę znakomicie dostosowaną zarówno do wieku, jak oraz priorytetów własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla dzieci znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy bardzo dokładnie opracowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie pozostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się przeróżne atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w stworzonym przez nas centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Centrum zaprojektowaliśmy tak, żeby znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w różnym wieku. Do nas możesz nadejść z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to jednak, że starsze dzieci nie znajdą tu czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje dobre dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wiemy, że dla rodziców liczy się nie tylko imponująca zabawa ich pociech, ale także bezpieczeństwo. Wskutek tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym obszerny nacisk położony jest na to, by dzieci były ściśle mówiąc bezpieczne. Stawiamy tylko na akcesoria wykonane z odpowiednich materiałów. Zależy nam na tym, by wszelkie były dopasowane do wieku korzystających z nich dzieci. W naszym centrum na próżno poszukiwać szczegółów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie ujrzysz u nas także żadnych ostrych krawędzi. Przychodząc z synem bądź też córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz w następstwie tego bać się tego, że zabawa skończy się urazem. W stworzonym przez nas centrum dziecko jest faktycznie bezpieczne.

Jaki zamysł przyświeca należącej do nas działalności?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, żeby skonstruować przestrzeń, która będzie perfekcyjnie pobudzała fantazję. Przychodząc do nas z synem lub ewentualnie córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało też pomysłowość Twojego dziecka, a też korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez jakich nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w naszym centrum to też perfekcyjny sposób na to, aby zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest potrzebne do zaspokojenia potrzeby kontaktu cywilnego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niebezużyteczne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, by Twoja pociecha była w rzeczywistości bezpieczna, chcesz mieć pewność, iż bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Zapraszamy do zabawy w naszym Centrum Mądrej Zabawy!