Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Oferujemy usługę najmu aut osobowych dla wszystkich, którzy cenią sobie wprawną obsługę, komfortową i pewną jazdę oraz współczesne i niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a też Nowego Sącza. Dla naszych kontrahentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny prowadzonej przez nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy i posiadają stosowne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zadowolonych kontrahentów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych firm. Cenią sobie opisującą naszą sprawną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum oraz poboczne promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych w największym stopniu wymagających konsumentów. Skutkiem tego również przygotowaliśmy ogromną propozycję w atrakcyjnych cenach. Szczegóły znajdują się na witrynie internetowej http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka proponuje możliwość wynajmu pojazdów, zarówno osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując propozycję do jego oczekiwań, wymogów oraz preferencji.

Stworzona przez nas wypożyczalnia pojazdów gwarantuje wynajem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze wolno pożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy działające technicznie auta, możliwość dołączenia fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a również stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i zadbanym autem.

Cena wypożyczenia wozu nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla kompletnego komfortu i satysfakcji naszych kontrahentów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Proponujemy konkurencyjne i niezwykle przystępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru wiele kapitalnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych klientów interesującą i kompleksową propozycję wynajmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy wielkie doświadczenie w branży oraz bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest pełne zadowolenie i satysfakcja konsumentów. Dokładamy wszystkich starań, żeby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą dokładnością.

Dzięki nam nasi konsumenci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej bądź też pozyskać natychmiastową pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko i gwarantujemy dojazd na konferencję służbową lub też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisującą nas propozycją i skorzystania z usługi wynajmu samochodu.